Písnička na výletě
Jazz.jpg
Hudbu, vážnou i nevážnou, lze hravou formou přiblížit i našim nejmenším. K tomu může posloužit například i hudebně vzdělávací program "Písnička na výletě", určený především pro ouška předškoláků a mladších školáků ve věku zhruba 3 až 9 let (lze podle potřeby přizpůsobit skupinám mladších i starších dětí).

Nejedná se o klasický výchovný koncert nýbrž o interaktivní hudební divadlo, během nějž se děti rozhodně nenudí, ale zároveň se mnohému přiučí. Na závěr programu proběhne dětmi velmi oblíbený kvíz, k dispozici budou i omalovánky a pracovní listy pro nenásilné zopakování nově nabytých poznatků.
Program je v češtině, na přání ale může proběhnout - z větší či menší části - i v angličtině nebo švédštině (případně i italštině nebo němčině).

Cena dohodou podle počtu dětí a dalších okolností.

Nezávazné objednávky a případné dotazy lze zaslat na adresu:

dudkova.ter@gmail.com

nebo na tel. č.: 723 117 050
IMG_1747_PerfectPhoto.cz_2015-01-09 15-13-51.jpg
REFERENCE ze školek/škol:

Dětem se program velmi líbil a já jako pedagog kvituji promyšlenost celého programu, vzájemné souvislosti a seznámení dětí s vážnou hudbou. (p. Veverková, MŠ Kurandové)

Program z pohledu dětí byl přínosný, dozvěděly se o hudbě nové zajímavosti. Myslím si, že pro učitelky to byl zajímavý pořad a rády uvítají něco nového z hudebního žánru. Děkuji. (p.Hlaváčková, MŠ Peroutkova)

Rádi Vás mezi námi uvítáme příští školní rok, i třeba se stejným tématem. Velice kladně hodnotím profesionalitu, kultivovaný projev a zapálení pro věc a provedení. (p. ředitelka Nová, MŠ Kurandové)

- další reference na požádání
- Co je to opera? To je tam, jak se jde, a když vás třeba bolí bříško, tak oni ho tam rozříznou a opraví. (Anetka, 6 let)

- Teto, eště pamatuješ, jaks tu měla ten kontelt? (po 14 dnech od konání) Mně se to líbilo šecko! I děs, i mušikál, i opea! (Vojta, 5 let)
Přednosti programu
- snadno dostupný vzdělávací program, ze kterého si děti určitě něco odnesou
- díky opakování v průběhu programu i díky pracovním listům a omalovánkám si děti pamatují více
- forma hudebního divadla snáze udrží dětskou pozornost
- vhodný i pro heterogenní třídy - každý si v paměti uchová něco jiného
- zábavný (a poučný) i pro nejmenší
- uspokojí i starší děti, i bystré a zvídavé školáky
- přirozenou formou buduje zájem o hudbu a pozitivní vztah k ní
- neupřednostňuje jeden hudební žánr, dětí poznají rozmanitost hudebních stylů
- pěstuje otevřenou mysl - každému se líbí něco jiného a není na tom nic špatného

- poselství - každá písnička je nejkrásnější přesně taková, jaká je. Nemůžeme zpívat lidovou písničku jako operní árii - není tedy třeba (a dokonce není ani vhodné) ji přikrášlovat ani měnit s každým novým módním trendem. I obyčejná lidová písnička je krásná, zazpívá-li se od srdce, a tudíž ani člověk nemusí mít ty nejkrásnější šaty ani nejlepší účes jen proto, aby si ho ostatní vážili, má-li dobré srdce
Další hudebně vzdělávací programy

- Klasika, jak ji neznáte (pro ZŠ)
- Mozartissimo (pro ZŠ)
- Zpívejme z plných plic! (pro děti ve věku 2-4 roky)
- a další
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one